31.03.2021 14:39

TÜRKİYE ATLETİZM VAKFI (TAV) OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

TAV’ın 27 Mart Cumartesi günü Ataköy Atletizm Salonu’nda gerçekleşen 2020 - 2021 yılı Olağan Genel Kurulu’nda İpek Özgüden Özen yeniden başkanlığa seçildi.
TÜRKİYE ATLETİZM VAKFI (TAV)  OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Ülkemizde atletizmin geliştirilmesi, sevdirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla 1986 yılında kurulan ve amacı doğrultusunda çalışmalarını yürüten TAV’ın 27 Mart Cumartesi günü yapılan Olağan Genel Kurulu’nda İpek Özgüden Özen yeniden başkanlığa seçildi.

Divan Kurulu Başkanlığı’nı Prof. Dr. Hasan Kasap’ın ve katipliğini Fatoş Tükkal’ın yaptığı kurul toplantısında 2019 ve 2020 TAV Faaliyet Raporları ve Denetleme Kurulu raporları görüşülerek onaylandı.

Başkan Özen, yaptığı konuşmada, Covid-19 pandemisi nedeniyle tüm dünyanın, başta sağlık olmak üzere ekonomik ve psikolojik olarak büyük sıkıntılarla geçirdiği 2020 yılında, tüm zorluklara rağmen TAV olarak Türk atletizminin ilerlemesi için 2016 yılından bugüne devam eden “Cüneyt E. Koryürek Genç Atletlere Destek Projesi” kapsamında 2020 yılı boyunca yıldızlar ve gençler kategorilerinde başarılı olan ve gelecek vadeden atletlerin sayısını 6’dan 11’e çıkardıklarını, Naili Moran’ın adını yaşatmak adına yeni bir destek projesini hayata geçirmek için çalışmalara başlanacağını, TAV web sitesi ve sosyal medya hesaplarından düzenli olarak atletlerin ulusal ve uluslararası yarışma sonuçları, atletizmle ilgili güncel haberler ile rekorlar hakkında bilgilendirmeler yapıldığını belirterek TAV’ın bireysel bağışçıları Hasan Arat, Salih Münir Yaraş, Neşe Gündoğan ile Salomon Cappadocia Ultra-Trail organizasyonu yetkililerine teşekkür etti.

 

Yapılan seçim sonucunda TAV 2021 – 2023 dönemi Kurulları aşağıdaki şekilde oluştu:


 


Diğer Haberler

Yorumlar (1)

#1Furkan Kalamış03.05.2024 12:04
Detaylar nedir?
https://www.sporterest.com/

Yorum Ekle

 
  

Arama